Lukostřelba Olomouc - Univerzita Palackého Olomouc, Akademik Sport Centrum

Email: lukostrelba@upol.cz

IČO: 61989592

DIČ: CZ61989592

Garant lukostřelby: Mgr. Tomáš Valenta Ph.D.

Naši lektoři

Mgr. Tomáš Valenta Ph.D.

Garant programů, Trenér II. Třídy ČLS – lukostřelba

Zaměření: Sportovní lukostřelba – Olympijský luk, dětská lukostřelba, akademická lukostřelba, servis luků

Kontakt: tomas.valenta@upol.cz, lukostrelba@upol.cz

Petr Skácel

Trenér II. Třídy ČLS – lukostřelba, Rozhodčí II. Třídy ČLS

Zaměření: Sportovní lukostřelba – Olympijský luk/Barebow, tradiční lukostřelba, rozhodčí lukostřelby, terénní lukostřelba

Kontakt: grafikajinak@seznam.cz

Adam Li

Trenér III. Třídy ČLS – lukostřelba, Reprezentant ČR v lukostřelbě

Zaměření: Sportovní lukostřelba – Olympijský luk, dětská lukostřelba, prodej lukostřeleckého materiálu, servis luků

Kontakt: lukostrelba@upol.cz

Michal Čech

Instruktor lukostřelby ČLS

Zaměření: Veřejnost, výroba tětiv, terénní lukostřelba

Ing. Son Hai Nguyen

Trenér III. Třídy ČLS – lukostřelba

Michaela Hrabalová Bc.

Trenér III. Třídy ČLS – lukostřelba

Zaměření: Dětská lukostřelba

Martina Skokánková

Nikola Janošová

Zaměření: Veřejnost, dětská lukostřelba

Mgr. Martina Jemelková

Zaměření: Dětská lukostřelba

Mgr. Michal Žák

Dětský kroužek

Dětský kroužek je určen pro mladé začínající střelce, kroužek je veden především jako všeobecná sportovní průprava s lukostřelbou. Děti se zde naučí různé pohybové aktivity, rozvíjí kondiční, koordinační schopnosti a učí se zde základní manipulací luku spolu s bezpečností.

Lekce doporučujeme pro děti ve věku od 9-14 let. Každá lekce v týdnu má svého trenéra, trenéři se tedy nestřídají.

Sportovní oddíl – mládež

Tato skupina je určena především pro starší žákovské kategorie a dorostence, střelci se zde zaměřují na sportovní lukostřelbu, a to především střelbou z olympijského luku.

Je zde kladen důraz na pravidelné lukostřelecké tréninky a kondiční tréninky.

Střelci se účastní dlouhodobých soutěží ve formě přeborů, II. Ligy a I. Ligy, Poháru Českého lukostřeleckého svazu, Mistrovství ČR v halové a terčové lukostřelbě.

Střelci mají povinnost se zúčastnit minimálně 3 tréninků týdně a 6 závodů za rok.

Skupinu doporučujeme pro děti a mladistvé ve věku od 11-18 let.

Veřejnost

Chcete zažít vzrušující zážitek lukostřelby? Přijďte k nám a vyzkoušejte si tuto tradiční sportovní disciplínu plnou dovednosti a koncentrace. Naše střelnice je otevřená pro širokou veřejnost, bez ohledu na úroveň zkušeností.

Co nabízíme? Zážitek pro každého: Bez ohledu na to, jestli jste začátečníkem nebo zkušeným střelcem, u nás najdete, co hledáte. Naši instruktoři vám rádi pomohou s jakýmkoli dotazem a zajistí bezpečné prostředí pro vaši zábavu.

Vybavení zajištěno: Nemáte vlastní luk? Žádný problém! Veškeré potřebné vybavení vám zapůjčíme přímo na střelnici. Stačí přijít a začít střílet!

Vstupné Dospělí: 150 Kč, Studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého: 100 Kč (je vyžadováno předložení platného studentského/pracovního průkazu)

Otevírací doba Střelnice je otevřena podle předem stanoveného harmonogramu. Pro aktuální informace o otevírací době sledujte náš rezervační systém sportuj.upol.cz

Jak nás najít? Naše střelnice se nachází na adrese U sportovní haly 2a (za sportovní halou UP).

Akademická střelba

Jsme hrdí na to, že podporujeme lukostřelbu jako součást akademického života naší univerzity. Bez ohledu na váš věk nebo úroveň zkušeností vás zveme k účasti na našich akcích a trénincích.

Pravidelně se účastníme akademických mistrovství, kde naši studenti mohou reprezentovat naši univerzitu ve vzrušujících soutěžích lukostřelby. Bez ohledu na vaši úroveň dovedností vám tato akce poskytuje jedinečnou příležitost ukázat vaše schopnosti a setkat se s dalšími nadšenci pro tento sport.

Chcete si vyzkoušet lukostřelbu, ale nemáte předchozí zkušenosti? Připojte se k našim hodinám pro veřejnost, kde si můžete vyzkoušet tento tradiční sport pod vedením zkušených instruktorů. Naše hodiny jsou otevřeny všem zájemcům, ať už jste studenti, zaměstnanci nebo veřejnost. Pro aktivní střelce a střelkyně poskytujeme možnost trénovat se sportovním oddílem. Tato příležitost je určena těm, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a zapojit se do soutěžního prostředí. Naši trenéři vám poskytnou individuální podporu a pomohou vám dosáhnout vašich lukostřeleckých cílů.

Jak se připojit

Pro více informací o akademické lukostřelbě a nadcházejících událostech nás kontaktujte na lukostrelba@upol.cz nebo navštivte naše tréninkové prostory během otevíracích hodin. Přijďte a objevte svůj talent pro lukostřelbu s námi!